Medarbetare

Förutom våra trevliga och engagerade medarbetare nedan har vi även ett antal kompetenta fälttekninker både i Göteborg och Stockholm som levererar kvalitativa nät åt våra kunder.

Göteborg

Tom Truedson

Entreprenadchef

tom.truedson@lancom.se

Tomas Jange

Projektledare

tomas.jange@lancom.se

Tommy Lindgren

Projektledare

tommy.lindgren@lancom.se

Caroline Bjerlemo

Ekonomi

caroline.bjerlemo@lancom.se

Sabine Herrmann

Ekonomi

sabine.herrmann@lancom.se

Stefan Ekström

Dokumentatör

stefan.ekstrom@lancom.se

Stockholm

Marcus Fredler

VD

marcus.fredler@lancom.se

Jimmy Blomqvist

Projektledare & Webbansvarig

jimmy.blomqvist@lancom.se

Ola Nordlander

Projektledare

ola.nordlander@lancom.se

Joacim Hammarberg

Projektledare

joacim.hammarberg@lancom.se